Apel do mieszkańców
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami, brakiem opadów oraz postępującą suszą, MPWiK Sp. z o.o. w Sieradzu apeluje do mieszkańców o ograniczenie poboru wody. Prosimy o wykorzystywanie wody przede wszystkim do celów spożywczych i socjalnych oraz ograniczenie zużycia wody szczególnie na podlewanie, zraszanie trawników i ogródków działkowych, mycie pojazdów oraz napełnianie basenów.